Walentynki dla chłopaka i dziewczynki!

"Na laurce sto serduszek,
tu buziaczek, tam kwiatuszek.
W Walentynki upominki
dla przyjaciół i rodzinki!"

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym (tzw. walentynkę) albo też obdarowujemy się prezencikami. Walentynki skłaniają nas do okazania najbliższym swoich skrywanych uczuć. W naszym przedszkolu również obchodziliśmy ten wyjątkowy dzień. Wszędzie zagościł czerwony kolor, wszyscy mieliśmy również czerwone ubranka i opaski z serduszkami na głowach. Stworzyliśmy wspaniałe prace z serduszkami w roli głównej. Maluszki z grupy I uczyniły ten dzień bardziej wyjątkowym rozdając piękne laurki Dyrekcji, pracownikom przedszkola oraz serduszka dzieciom z wszystkich grup. To był miły dzień, który wywołał z pewnością u wszystkich serdeczny uśmiech na twarzy.

Anna Zdrowak

Wioletta Wróbel