Bal karnawałowy - oddz. w Starej Wsi

W karnawale, w karnawale

Dzieci bawią się wspaniale,

W karnawale każdy chce

Tańczyć, śpiewać, bawić się.

W dniu 08.02.2017r.odbył się w grupach przedszkolnych w Starej Wsi długo wyczekiwany bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po obiedzie dzieci założyły piękne stroje balowe i zamieniły się w królewny, piratów, biedronki, rycerzy, wróżki, Spider- Mana, Batmana oraz wiele innych postaci. Przedszkolaki wspólnie ze swoimi Paniami udały się na salę gimnastyczną, gdzie czekali na nich starsi koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej. Wspólną zabawę otworzył pokaz kostiumów karnawałowych, każdy z uczestników został doceniony gromkimi brawami. Następnie nadszedł czas na  tańce przy skocznej muzyce, zabawy i konkursy. Znalazło się również coś dla zmęczonych i spragnionych - chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Zabawa karnawałowa dostarczyła wszystkim wiele radości.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców ZSP w Starej Wsi za zorganizowanie wspaniałego balu karnawałowego.

Ewelina Sztafińska