DZIEŃ BABCI I DZIADKA W STAREJ WSI

W dniu 11 stycznia 2017 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku spotkanie zorganizowane było przez dzieci z klas młodszych oraz przedszkolaki ze szkoły w Starej Wsi.  W tym dniu przedstawialiśmy dla naszych kochanych babć i dziadziusiów jasełka, jak również wiersze, piosenki i przepiękne układy taneczne. Dzieci bardzo się starały, aby wszystko pięknie się udało. Było wiele radości i zadowolenia, kiedy nikt się nie pomylił, a każdy występ zyskiwał aprobatę. Na tle pięknej, świątecznej dekoracji dzieci prezentowały swoje umiejętności.
     Na zakończenie każda babcia i dziadziuś otrzymali od swoich wnuków pamiątkowe medale oraz dużo uścisków i całusków. Przepyszne ciasta upieczone przez kochane mamusie osłodziły nam całą uroczystość. Jeszcze raz życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia i zadowolenia z wnuków.
     Składamy podziękowania rodzicom, którzy pomagali w trakcie uroczystości.

I. Wandzel