PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ

W imieniu Dyrekcji Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, jej „MAŁYCH PACJENTÓW” składamy serdeczne podziękowania Rodzicom dzieci z przedszkola w Dankowicach za dobroć serca, za pomoc, którą okazali biorąc udział w akcji charytatywnej „Otwórzmy serca w te święta”.

„Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej – mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie”.

Julian Ejsmond

Radość dziecka, jego uśmiech to największe szczęście w życiu. Kiedy dziecko się śmieje, dusza i serce się raduje.

Dziękuję Państwu za udział w organizowanej przeze mnie akcji charytatywnej w okresie przedświątecznym. Akcja przeprowadzona była już po raz czwarty i cieszyła się wielkim zaangażowaniem. Zebraliśmy wiele darów w formie zabawek, gier dydaktycznych, maskotek, artykułów szkolnych i biurowych, jak również środków higieny. Okazana pomoc przyniosła i nadal przynosi wiele radości dzieciom przybywającym w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej.

Z wielkimi podziękowaniami

Monika Gajda