Wyniki konkursu "Owocowo-warzywne Cudaki"

Jesień to pora roku, od której otrzymujemy liczne dary. Dlatego w tym roku zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie "Owocowo-warzywne cudaki", którego celem było rozwijanie wyobraźni oraz aktywności twórczej, a także zachęcanie do spożywania warzyw i owoców. Dzieci wraz z rodzicami stworzyły piękne i oryginalne prace, które zachwyciły nauczycieli. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości.

Wyniki konkursu:

Kategorie 3-4 latki:

I miejsca: Justyna Gacek, Hania Ślusarczyk, Wiktor Szewczyk,

II miejsca: Natalia Zdrowak, Jan Wójcikiewicz, Martyna Nikiel,

III miejsca: Paweł Wala, Bruno Pucka i Wiktor Szczepaniak

Kategorie 5-6 latki:

I miejsca: Oliwia Stoga, Jakub Bieszczad, Emilia Klimala

II miejsca: Oliwia Drosdek, Miłosz Bodek, Leon Noworyta

III miejsca: Wiktor Markiel, Jakub Zdrowak i Helena Pucka

Wyróżnienia: Hanna Staniucha, Tymoteusz Adamowicz, Dominik Markiel, Jolanta Jonkisz, Oliwia Balcarek, Urszula Jonkisz, Franciszek Wójcikiewicz, Wiktoria Płaza, Wiktor Nycz.

Dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola Publicznego w Dankowicach oraz Lingua-Time za ufundowanie nagród dla przedszkolaków.