PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W naszym przedszkolu 13 października odbyła się bardzo ważna uroczystość dla każdego przedszkolaka - ŚLUBOWANIE. Akademia ta połączona została z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością swoje umiejętności, dając tym samym dowód, że zasługują, aby włączyć ich w społeczność przedszkola. Były piosenki i wiersze. Nasi najmłodsi koledzy zasłużyli na gromkie brawa i gratulacje. Po części artystycznej najmłodszych dzieci wystąpiły również starsze przedszkolaki recytując oraz śpiewając piosenki z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Następnie Pani Dyrektor oraz Wicedyrektor dokonały uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka, włączając je tym samym do grona społeczności przedszkolnej. Dzieci obiecały m.in. zgodnie się bawić, słuchać rodziców i pań w przedszkolu, być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy pasowany przedszkolak otrzymał dyplom oraz naklejkę. Był to niewątpliwie dzień pełen wrażeń bardzo wesoły i pełen wzruszeń. Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów oraz duuużo uśmiechu każdego dnia. GRATULUJEMY!!!

Agnieszka Kędzior