Bal karnawałowy - oddziały w Dankowicach

29 stycznia w oddziałach przedszkolnych w Dankowicach miało miejsce niezwykle radosne i bajeczne wydarzenie. Mowa oczywiście o balu karnawałowym, na który dzieci czekały z wielką niecierpliwością. W tygodniu poprzedzającym imprezę przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda karnawał w innych krajach, poznając tradycje i zabawy swoich rówieśników z różnych zakątków świata. Nie obyło się również bez przygotowywania pięknych ozdób, którymi udekorowane zostały sale. Na balu pojawili się rozmaici goście: wróżki, baletnice, księżniczki, a nawet jednorożce, superbohaterowie i piloci samolotu. Wszystkich strojów nie sposób zliczyć, jednak jedno jest pewne – dzieci wraz ze swoimi rodzicami kolejny raz wykazały się wielką kreatywnością. Przedszkolaki wzięły udział w licznych zabawach i konkursach, które dostarczyły im sporo radości oraz wielu niezapomnianych chwil.

Patrycja Śmieja