Mikołajki

Dnia 04.12.2020 r. w naszym przedszkolu odbyły się wyczekiwane przez dzieci Mikołajki. W ten trudny dla wszystkich czas postaraliśmy się, aby u każdego dziecka pojawił się uśmiech, i tak było! Każda grupa otrzymała filmik specjalnie wysłany przez Mikołaja. Następnie udaliśmy się do swoich sal, aby wypatrywać Świętego Mikołaja, i tak się stało. Święty Mikołaj ze względu na bezpieczeństwo dzieci osobiście nie mógł wręczyć każdemu dziecku prezent. Jednak nie pozostał obojętny, i postarał się jeszcze bardziej. Pomachał wszystkim dzieciom z przedszkola, które wyglądały na niego przez okna. Dzieci bardzo szczęśliwe z tego faktu niedowierzając co się dzieje otrzymały prezenty, które Mikołaj dostarczył do przedszkola. W całym przedszkolu panowała miła, radosna atmosfera.

Marcelina Hodur