Pasowanie na przedszkolaka - gr II

Będę słuchał swoje panie

I zjadał śniadanie.

Będę się pilnie uczył,

Abym taty i mamy nigdy nie zasmucił…”

Pasowanie na Przedszkolaka to ważna uroczystość przedszkolna dla dzieci, która odbyła się 26.11.2020r w sali przedszkolnej.  Podczas uroczystości na którą przybyła Pani Dyrektor Angelika Gościk maluszki  z grupy II swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze czują się w przedszkolu. Odświętny strój dzieci, a także piękny wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. Z wielkim zaangażowaniem maluszki prezentowały wierszyki, zaśpiewały piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zatańczyły „Taniec Maji”. Po złożeniu przysięgi ślubowania, Pani Dyrektor pasowała dzieci ołówkiem na prawdziwych przedszkolaków. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i zrobiono zdjęcia pamiątkowe. Z uśmiechem na buziach minął kolejny, ale jak ważny dla dzieci dzień w przedszkolu.

Wychowawca Monika Tobiasz