Jesień w przedszkolu

Wszędzie tak kolorowo, także u nas w przedszkolu. Podczas codziennych zajęć naszym przedszkolakom udało się zaprosić te piękna porę roku do naszego przedszkola. Wraz z rozpoczęciem tej pory roku piękna Pani Jesień rozgościła się wśród nas w przepięknych dekoracjach, kącikach przyrody czy darach, jakimi nas obdarowuje. A czy wam udało się ją dostrzec??? Do naszych sal przedszkolnych zawitaly: kasztany, żołędzie, szyszki, liście kolorowe, orzechy, owoce i warzywa, by wykorzystać je podczas zajęć, wzbudzając tym samym ciekawość i zainteresowanie np. karmienia wiewiórki orzeszkami. Obserwowaliśmy również zmieniająca się pogodę, poznaliśmy piosenki o jesieni oraz malowaliśmy piękne jezyki, wiewiórki czy sama Panią Jesień. Świetnie bawiliśmy się również na języku angielskim. Tak więc nie było czasu na nudę. Z niecierpliwością czekamy na kolejną porę roku.

Agnieszka Kędzior