Dzień Uśmiechu

„Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat.”

J. Korczak

4 października obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. W ostatnim czasie świętowaliśmy go również My. Była to dobra okazja, by porozmawiać o naszych emocjach, których na co dzień doświadczamy.

Tym radosnym chwilom towarzyszyło wiele zajęć i atrakcji, między innymi wspólne zabawy, tańce, prace plastyczne. Najwięcej uśmiechu i radości dostarczyła zabawa z rekwizytami i przebraniami co zostało uwiecznione na zdjęciach. Dzieci otrzymały naklejki – wesołe buźki, które towarzyszyły im przez cały dzień.

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach zawsze, nie tylko od święta, bo „uśmiech nic nie kosztuje , ale jest wiele wart. Wzbogaca tego, kto go otrzymuje i tego, który go daje.”

Patrycja Szewczyk