BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Dookoła wielkie bale,

Gdy muzyka pięknie gra,

Dobry humor każdy ma!

07.02 jak co roku, w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. To niezwykły dzień, który jest atrakcją bardzo lubianą przez przedszkolaki, dostarczający wielu przeżyć i radości. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, a wystrój sal wprowadzał wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Nasze przedszkolaki naprawdę było trudno rozpoznać spod kolorowych strojów, które zachwycały pomysłowością. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek i filmów, superbohaterów oraz zwierzęta. Każdy miał szansę zaprezentować swoje przebranie, a potem rozpoczęły się tańce, zabawy i korowody w rytmach wesołej muzyki. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.Następny bal już za rok!!!

Karolina Czekaj