Spotkanie z Panią Bibliotekarką - "Cała Polska czyta dzieciom"

„ Książka to mędrzec łagodny i pełen pomysłów,

Który puste życie wypełnia światłem,

A puste serce wzruszeniem.”

Kornel Makuszyński

Nasze przedszkole w ramach akcji  „Cała Polska czyta dzieciom” zachęca rodziców, opiekunów, nauczycieli ,wszystkich dorosłych do codziennego czytania literatury naszym dzieciom. Jeśli chcemy, by dzieci wyrosły na wykształconych, kulturalnych, mądrych i dobrych ludzi , wychowujmy je w miłości do książek, codziennie czytając im dla przyjemności. W ramach tej akcji w naszym przedszkolu gościliśmy Panią bibliotekarkę  Wandę Kisiel. Pani Wanda czytała dzieciom bajkę pt. „Jesień Toli”. Dzieci poznały jesienne przygodyToli, rozmawiały o pięknej jesiennej przyrodzie oraz jesiennych zwyczajach zwierząt. Wykonały prace plastyczne z zasuszonych ,kolorowych liści.  Bardzo dziękujemy Pani Kisiel za systematyczną współpracę z naszym przedszkolem.

Danuta Noworyta

Wioletta Wróbel