Dzień Przedszkolaka - grupy starsze D-ce

20 września świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Poza wspólnymi tańcami i zabawami na dzieci czekała wyjątkowa niespodzianka – do świata czarów i magii zaprosił je bowiem prawdziwy iluzjonista. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i sami czarowali. Sztuczki były najróżniejsze – mogliśmy podziwiać pojawiające się i znikające znienacka przedmioty, łączące się w zagadkowy sposób obręcze, a na widok lewitującego w sali stolika wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości. Niektóre z dzieci choć na chwilę same mogły zamienić się w małych czarodziejów. Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech po czym stwierdzić można, że występ był udany i trafiony w dziesiątkę. Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili, było cudownie, magicznie i tajemniczo.

Justyna Wilczek
Patrycja Śmieja