Wycieczka do Dinolandii - gr. III oraz IV

14 czerwca dzieci z grup III i IV pojechały na wycieczkę do Inwałdu. Celem było zwiedzanie Parku Dinozaurów "Dinolandia". To miejsce, w którym można cofnąć się w czasie i odbyć niezwykłą podróż do ery mezozoicznej. A wszystko to za sprawą przedstawicieli świata dinozaurów. Po obejrzeniu olbrzymich eksponatów dinozaurów i wysłuchaniu ciekawych opowieści Pani przewodnik przyszedł czas na warsztaty plastyczne, podczas których dzieci składały modele dinozaurów z drewna i malował je farbami. Następnie udaliśmy się na plac zabaw gdzie zabawom nie było końca. Dinolandia jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciom dopisywał humor, wszyscy wrócili do przedszkola pełni wrażeń i z uśmiechem. To był wyjątkowy dzień dla przedszkolaków.

Justyna Pucka

Karolina Czekaj