DZIEŃ MAMY - GRUPA IV

24 maja średniaki z grupy IV przeżyły szczególne wydarzenie. Z okazji Dnia Matki zaprosiły do swojej sali najbardziej wyjątkowych gości – najukochańsze Mamusie. Dzieci postanowiły tym razem uczcić ten dzień w nieco odmienny sposób. Oprócz serdecznych życzeń i pokazania umiejętności wokalnych i tanecznych pochwaliły się wiedzą dydaktyczną zdobytą w przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki biegle liczyły, rozpoznawały figury geometryczne i odczytywały proste słowa. Na koniec spotkania dzieci zaangażowały wszystkie Mamy do wspólnych zabaw tanecznych i konkursów. Wszystkim towarzyszył dobry nastrój a uśmiech nie schodził z twarzy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Mamom na przybycie i wspólną zabawę.

Karolina Czekaj