DZIEŃ RODZINY - oddziały w Dankowicach

„Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata”. Nie bez przyczyny napis ten widniał na scenie sali OSP w Dankowicach dnia 26 maja. Był to dzień szczególny, wyjątkowy zarówno dla naszych przedszkolaków jak i zaproszonych gości – Rodziców.

Rodzicielstwo nie jest łatwe, wymaga wielu poświęceń, czasu, cierpliwości. Dzieci z naszego przedszkola przygotowując program artystyczny chciały za to wszystko podziękować. Nie mogło zatem zabraknąć wierszy, piosenek oraz pięknych tańców, a także laurek. Rodzice z dumą mogli podziwiać swoje pociechy, które włożyły całe swoje serce w występy na scenie.

Po programie artystycznym nastąpił czas na wspólną zabawę. Dzieci wraz z rodzicami pod kierownictwem wodzireja bawili się wspaniale! Były tańce, konkurencje sportowe oraz puszczanie baniek mydlanych. Wszyscy bawili się świetnie i mamy nadzieję, że ta uroczystości na długo zostanie w pamięci zarówno przedszkolaków jak i ich Rodziców.

Wioletta Wróbel