Zajęcia otwarte - grupa III

W dniu 18.04 odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców dzieci z grupy III. Przedszkolaki były zachwycone mogąc gościć swych najbliższych w przedszkolnej sali. Z wielkim zaangażowaniem wykonywały stawiane przed nimi zadania. Dzieci wykazały się między innymi dużą wiedzą z zakresu hodowli roślin, bezbłędnie rozróżniały figury geometryczne ukryte we wnętrzu kwiatów, przeliczały skaczące żabki. Zajęcia wzbogaciła również aktywność artystyczna w formie zabawy muzyczno ruchowej oraz krótkiego układu tanecznego. Największą radość sprawiły jednak przedszkolakom zabawy plastyczne w towarzystwie Rodziców czego owocem są przepiękne stawiki dekorujące obecnie naszą salę. Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie oraz współpracę!

Marlena Nikiel