KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY!

W marcu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczno-językowy "My favourite animal", którego organizatorami były Panie uczące języka angielskiego. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania nauką języka angielskiego, utrwalenie poznanych już słów, a także rozwijanie twórczości plastycznej. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu swojego ulubionego zwierzątka w formie przestrzennej lub płaskiej oraz nazwanie go w języku angielskim.

W konkursie wzięło udział 68 dzieci z całego przedszkola. Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Każda praca była wyjątkowa i piękna. Wraz z Panią Wicedyrektor wręczyłyśmy wszystkim dzieciom nagrody oraz dyplomy. Prace dzieci można podziwiać na wystawach w przedszkolu w Dankowicach oraz oddziałach w Starej Wsi.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim dzieciom.

Anna Mika

Wioletta Wróbel