Konkurs międzygrupowy "Pisanka wielkanocna"

Wielkanoc to święta, w które wpleciona jest piękna wielopokoleniowa tradycja związana z tworzeniem pisanek.  Nic dziwnego, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez nich świąt. W naszym przedszkolu został zorganizowany z tej okazji międzygrupowy konkurs pt. „Pisanka wielkanocna”. Wszystkie konkursowe prace były piękne, kolorowe  i niepowtarzalne. Wśród wielkanocnych jaj podziwiać można było błyszczące materiały, nietypowe sposoby wykonania oraz dużą kreatywność. Na pochwałę zasługuje zaangażowanie uczestników oraz ich pomysłowość.  Każda praca  stanowi wyjątkową ozdobę naszego przedszkola.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą czasem radości. Niech płynąca z nich wiara i nadzieja dodają nam sił w pokonywaniu codziennych trudności. Wesołego Alleluja!

Justyna Wilczek

Katarzyna Waluszek - Winkler