Laureaci plastycznego konkursu strażackiego

W dniu 11 marca 2023 roku w budynku OSP w Starej Wsi odbył się  Gminny Konkurs Pożarniczy w kategorii wiedzy oraz plastyki. W trakcie trwania konkursu zostały nagrodzone prace plastyczne przedszkolaków w dwóch kategoriach wiekowych.

Mamy zaszczyt ogłosić, iż dwoje dzieci z naszego przedszkola zostało docenione i nagrodzone pięknym dyplomem. Serdecznie gratulujemy Zuzannie Ch. z grupy IX za zajęcie III miejsca w kategorii wiekowej 3-4latki oraz Janowi H. z grupy VIII za zajęcie III miejsca w kategorii wiekowej 5-6latki.

Dzieci z naszej placówki wykonały wiele przepięknych prac, które można podziwiać na urządzonych wystawach prac plastycznych na terenie naszego przedszkola.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich zainteresowań i uzdolnień!

Wioletta Wróbel