Dzisiaj na tablicy

UWAGA!

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych nastąpi 28 marca 2024 r. Zakwalifikowanie dziecka do przyjęcia do przedszkola nie jest równoważne z jego przyjęciem. Listy zostaną wywieszone w przedszkolu na gazetce dla rodziców.

Rodzic/opiekun prawny przyjmuje do wiadomości, że w przypadku zakwalifikowania dziecka do przyjęcia do przedszkola będzie zobowiązany potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do Przedszkola Publicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dankowicach w terminie od 2 kwietnia do 5 kwietnia 2024 r. Potwierdzenie takie złożyć można wyłącznie w jednym przedszkolu.

Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/25 zostanie podana do publicznej wiadomości 10 kwietnia 2024 r.

PLIKI DO POBRANIA W ZAKŁADCE "REKRUTACJA"