Warsztaty z tworzenia świec oraz mydełek

Początkiem stycznia przedszkolaki z wszystkich grup miały okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach z tworzenia ekologicznych świec oraz mydełek. Dzieci najpierw w sposób teoretyczny przygotowały się do warsztatów, poznając wszystkie produkty niezbędne do wykonania zadania. Następnie mali artyści zabrali się do pracy, sumiennie podejmując kolejne kroki, o których mówiła Pani Milena z firmy EKO-przystanek. Każde dziecko mogło w pełni samodzielnie dobierać kolory, zapachy oraz dodatki, takie jak suszone kwiaty i zioła, które urozmaicały stworzone dzieła. Warsztaty cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród przedszkolaków - sprzyjał temu również fakt, iż stworzone mydełka oraz świece dzieci przygotowywały dla osób, które kochają całym sercem - swoich Babć i Dziadków!

Marlena Nikiel